Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 270 041 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

WITAM SERDECZNIE NA STRONIE MOJEJ CÓRECZKI JUDYTKI , JAKO ZNAK POZOSTAW PO SOBIE ŚLAD ŻE TU BYŁEŚ! BARDZO PROSIMY O POMOC W REHABILITACJI JUDYTKI TO JEJ JEDYNA SZANSA BY CIESZYĆ SIE ŻYCIEM !!!

JEDNAK MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJA :)

poniedziałek, 25 kwietnia 2011 23:52

MARZENIA KTO ICH NIE MA ,19 KWIETNIA 2011 R PRZYJECHALI DO JUDYTKI WOLONTARIUSZE Z FUNDACJI "DZIECIĘCA FANTAZJA", BYLI TAKZE WOLONTARIUSZE Z KANADY. MARZENIE JUDYTKI ZOSTAŁO SPELNIONE DZIĘKI FUNDACJI I SPONSORÓW, KTÓRZY ZAFUNDOWALI KSZTAŁTKI DO REHABILITACJI. OPRÓCZ TEGO JUDYTKA OTRZYMAŁA DUŻO FAJNYCH ZABAWEK.

BYŁAM BARDZO WZRUSZONA TYM IŻ DZIĘKI TAKIM FUNDACJOM, LUDZIOM KTÓRZY BEZINTERESOWANIE ANGAŻUJA SIĘ W TAKIE AKCJE SPEŁNIAJA MARZENIA CHORYCH DZIECIACZKÓW. DZIĘKI WAM DZIECI ZAPOMONAJĄ CHOC NA CHWILĘ O RZECZYWISTOŚCI, RADOSC , UŚMIECH NIEZASTĄPIONE.

CHCIALABYM BARDZO PODZIĘKOWAC FUNDACJI"DZIECIĘCA FANTAZJA", WOLONTARIUSZOM ORAZ SPONSOROM ZA ZREALIZOWANIE MARZENIA, ZA TO ŻE JESTEŚCIE Z NAMI, ZA CIEPŁO,UŚMIECH I RADOŚĆ .

TO CO ROBICIE JEST WIELKIEI ZA TO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ

 

 

DZIĘKUJEMY

I KOCHANI W DNIU 5 GRUDNIA ODIWEDZILI JUDYTKĘ KOLEJNY RAZ WOLONTARIUSZE Z FUNDACJI "DZIECIĘCA FANTAZJA" TEN DZIEŃ BYŁ PEŁEN WRAŻEŃ. OD SAMEGO RANA POJECHAŁAM Z MAMĄ I BABCIĄ DO LEKARZA GDYŻ MIAŁAM GORĄCZKE KASZEL I KATAR. CO SIĘ OKAZAŁO MIAŁAM POWIKŁANIA PO OSPIE I PANI DOKTOR WYSPISAŁA SKIEROWANIE DO SZPITALA W GDAŃSKU NA ODDZIAŁ ZAKAŹNY. TAM OKAZAŁO SIĘ ŻE JUŻ NIE ZARAŻAM I NIE NADAJĘ SIĘ NA LECZENIE NA ODDZIALE ZAKAŹNYM.ZBADALI I WYPISALI SKIEROWANIE DO SZPITALA W TCZEWIE NA ODDZIALE PEDIATRYCZNYM. PO PRZYBYCIU DO TCZEWA PANI DOKTOR KTÓRA MNIE ZNA ZLECIŁA BADANIA, I PRZEŚWIETLENIE PŁUC. NA SZCZĘŚCIE PŁUCA BEZ ZMIAN NATOMIAST OKAZAŁO SIE ŻE MAM ZAPALENIE OSKRZELI. PANI DOKTOR WYPISAŁA MNIE DO DOMU Z INSTRUKCJĄ LECZENIA MNIE . TEGO SAMEGO DNIA FUNDACJA MIAŁA PRZYJECHAĆ DO MNIE OK.GODZINY 18 MOJA MAMUSIA BYŁA JESZCZE O 17 ZE MNA W SZPITALU I CZEKALISMY NA WYNIKI BADAŃ. JA ZOSTAŁAM Z BABCIĄ W SZPITALU A MAMUSIA JECHAŁA DO DOMU PRZYGOTOWAĆ WSZYSTKO NA PRZYJAZD FUNDACJI.

FUNDACJA PRZYJECHAŁA OK.GODZINY 19 -TEJ A JA Z BABCIĄ I CIOCIĄ PRZYJECHAŁAM DO DOMU GDY FUNDACJA JUŻ U NAS BYŁA. CZEKALI NA MNIE I WSZYSCY SERDECZNIE MNIE PRZYWITALI.

TO NIE DO WIARY CO CI FANTASTYCZNI LUDZIE ROBIA DLA CHORYCH DZIECI , JEDNA Z WOLONTARIUSZEK TRZYMAŁA DLA MNIE  MALUTKIEGO PIESKA "YORKA" MIAL NA GŁOWCE KOKARDKĘ . MAMUSIA WZIĘŁA GO NA RĘCE I PRZYTULIŁA GO DO MNIE PO CZYM ZACZĄŁ MNIE LIZAĆ I BARDZO SIE CIESZYŁ. TERAZ MAM SWOJEGO MAŁEGO PRZYJACIELA KTÓRY ZAWSZE RANO MNIE WITA I MACHA OGONKIEM.

OPRÓCZ TEGO DOSTAŁAM CAŁĄ WYPRAWKE DLA PIESKA .

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM , KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO SPEŁNIENIA MOJEGO MARZENIA.NAPRAWDĘ WARTO MARZYĆ BO MARZENIA SIE SPEŁNIAJĄ .oceń
3
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Goście Judyty pochodzą z : free counters

poniedziałek, 23 października 2017

ile gości odwiedziło strone Judytki:  59 581  

Kategorie

Galerie

Post Informacyjny

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" KRS:0000037904 NIP 118-14-28-385 ul.Łomiańska 5 01-685 Warszawa Wpłaty z dopiskiem 5530 Omieljańczyk Judyta -darowizna na pomoc i ochronę zdrowia .Prosimy kier...

więcej...

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" KRS:0000037904 NIP 118-14-28-385 ul.Łomiańska 5 01-685 Warszawa Wpłaty z dopiskiem 5530 Omieljańczyk Judyta -darowizna na pomoc i ochronę zdrowia .Prosimy kierować na konto:15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 59581
Wpisy
  • liczba: 63
  • komentarze: 138
Galerie
  • komentarze: 6
Bloog istnieje od: 3456 dni

Lubię to

Tu bija serca dla Judytkki :)

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

parenting